About

Čau! Esmu kāzu un modes fotogrāfe. Fotokamera ir bijusi manās rokās jau no 13 gadu vecuma, kad sāku fotografēt pasauli, kurā augu. Tīņu gados absolvēju modeļu skolu, tam sekoja mācības mākslas un dizaina skolā, visbeidzot studijas kultūras menedžmentā un radošajā fotogrāfijā.

Fotogrāfija mani ir aizvedusi uz pasakainām vietām un ļāvusi iepazīt talantīgus dizainerus un traki iemīlējušos pārus gan Latvijā, gan ārpus tās. Īpašu vietu manā portfolio ieņem arī Portugāle, kur esmu pavadījusi daudzas jo daudzas dienas veikborda un veiksērfa nometnē, ķerot gan laiskus, gan adrenalīna pilnus mirkļus.

Gribētos dēvēt sevi “easy-going” personu, kas var salauzt ledu ar atraisītu smaidu un kādu (ne vienmēr smieklīgu) joku. Apkārtējie ir teikuši, ka no manis staro cilvēkmīlestība, kas liek justies nepiespiesti un brīvi. Man ir ļoti svarīgi, ka apkārtējie mani uztver kā draugu un tā ir atmosfēra, ko cenšos radīt. Draudzējos arī ar sarkasmu un novērtēju labu humoru.

Esmu pati sev lielākais kritiķis un iedziļinos arodā, ko daru. Man ir svarīgi, lai bildei ir raksturs un tā rada emocijas. Lai cik banāli tas neskanētu – cenšos radīt dzīvas fotogrāfijas.

Brīvos brīžos mani var atrast pastaigās ar ķepainu draugu vārdā Pērkons vai kādā citā pasaules malā, nenogurdināmi jūsminoties par dabu un kultūru, kas ir mans lielākais iedvesmas avots. 

Esmu Latvijas Kāzu Fotogrāfu un Videogrāfu asociācijas biedrs.

Latvijas Kāzu fotogrāfu Asociācijas Gada Balva
2019 – 5.vieta kopvērtējumā, 3. vieta kategorijā “Svinības”

2018 – 2.vieta kategorijā “Detaļas”, 3.vieta kategorijā “Jaunais pāris”

2017 – 1.vieta kategorijā “Detaļas”

Izstādes
2020 (marts-maijs) – personālizstāde “Rētu Anatomija / II daļa” @ Rīga Plaza

2016 – izstāde “Rētu Anatomija” @ kultūras pils “Ziemeļblāzma”

Laura Viluma / Laura Viluma Wedding and Fashion photographer

Hi! I’m a wedding and fashion photographer. Photo camera has been in my hands since I was 13 when I started taking photos of the world I grew up in. During my teenage years, I graduated from a model school, followed by a school of art and design, and finally got my degree in cultural management and creative photography.
The camera has taken me to fabulous places and allowed me to meet talented designers and crazy loving couples both in Latvia and abroad. Portugal takes a special place in my portfolio. I have spent many days at the wakeboard and wakesurf camp, catching both lazy and adrenaline-filled moments.

I would like to call myself an “easy-going” person who can break the ice with an open smile and some (not always funny) joke. People have said that it is human love that radiates from me and makes you feel relaxed and free. It is very important to me that people see me as a friend so we can have fun together. I am also pretty sarcastic and appreciate good humour.

I am the biggest critic of myself. It is important to me that the picture has a character and it creates emotions.

In free moments, I can be found walking around with my little friend named Pērkons (Thunder) or somewhere else in the world, tirelessly admiring nature and culture, which is my biggest source of inspiration.

Member of the Latvian Wedding Photographers’ Association.

Latvian Wedding Photographers’ Association Annual Award
2019 – 5th place overall rating, 3rd place in “Reception”

2018 – 2nd place in “Details”, 3rd place in “Couple”

2017 – 1st place in “Details”

Exhibitions
2020 (March-May) – Personal Exhibition “Anatomy of Scars / Part II @ Riga Plaza”

2016 – Exhibition “Anatomy of Scars” @ Culture Palace “Ziemeļblāzma”