About

Čau! Esmu kāzu un modes fotogrāfe. Fotokamera ir bijusi manās rokās jau no 13 gadu vecuma, kad sāku fotografēt pasauli, kurā augu. Tīņu gados absolvēju modeļu skolu, tam sekoja mācības mākslas un dizaina skolā, visbeidzot studijas kultūras menedžmentā un radošajā fotogrāfijā.

Studiju gados sāku ceļot un arī dažādi braucieni ieņem īpašu vietu manā portfolio – veikborda nometne Delawake, kāzas Portugālē un Maskavā, fotosesijas Vjetnamā, Zanzibārā, Marokā, Spānijā u.c. (lasīt: ņem mani līdz savā kāzu/saderināšanās piedzīvojumā!:)

Gribētos dēvēt sevi “easy-going” personu, kas var salauzt ledu ar atraisītu smaidu un kādu (ne vienmēr smieklīgu) joku. Apkārtējie ir teikuši, ka no manis staro cilvēkmīlestība, kas liek justies nepiespiesti un brīvi. Man ir ļoti svarīgi, ka apkārtējie mani uztver kā draugu un tā ir atmosfēra, ko cenšos radīt. Draudzējos arī ar sarkasmu un novērtēju labu humoru.

Esmu pati sev lielākais kritiķis un iedziļinos arodā, ko daru. Man ir svarīgi, lai bildei ir raksturs un tā rada emocijas. Lai cik banāli tas neskanētu – cenšos radīt dzīvas fotogrāfijas.

Esmu atzīta par TOP3 labāko kāzu fotogrāfu 2020. gadā (Latvijas Kāzu Fotogrāfu un Videogrāfu asociācijas konkursa vērtējums).

Latvijas Kāzu fotogrāfu Asociācijas Gada Balva

2020 – 3.vieta kopvērtējumā, 1. vieta kategorijā “Detaļas”, 2.vieta kategorijā “Jaunais pāris”, 3. vieta kategorijā “Portrets”

2019 – 5.vieta kopvērtējumā, 3. vieta kategorijā “Svinības”

2018 – 2.vieta kategorijā “Detaļas”, 3.vieta kategorijā “Jaunais pāris”

2017 – 1.vieta kategorijā “Detaļas”

Izstādes
2020 (marts-maijs) – personālizstāde “Rētu Anatomija / II daļa” @ Rīga Plaza

2016 – izstāde “Rētu Anatomija” @ kultūras pils “Ziemeļblāzma”